Ed Bonja, prywatny fotograf Elvisa Presleya poważnie chory

Potrzebna pomoc!

Ed Bonja, prywatny fotograf Elvisa Presleya, którego wspomnień mogłem wysłuchać przed kilku laty, a z którym wielu z Was miało możliwość spotkać się osobiście podczas festiwalu Elvisa w Rzeszowie w 2017 roku, jest poważnie chory.
Sytuacja jest na tyle poważna, że jego rodzina i bliscy zdecydowali się poprosić o pomoc fanów Presleya na całym świecie. W Internecie zorganizowano zbiórkę (do której link znajdziecie poniżej) pieniędzy na kosztowne leczenie fotografa. „Nasz drogi przyjaciel, Ed Bonja, jest poważnie chory i potrzebuje naszej pomocy ponieważ nie może sobie pozwolić na opłacenie specjalistycznego leczenia„, napisali organizatorzy zbiórki. „Byłby to wspaniały i cenny gest gdyby ktokolwiek mógł wesprzeć jego leczenie niewielką darowizną. Bez względu na jej wysokość. Jesteśmy bardzo wdzięczni. Ed Bonja i jego rodzina także są bardzo wdzięczni„.

Ed Bonja przywiózł do Polski swoje najcenniejsze fotografie. Podzielił się z polskimi fanami swoimi najpiękniejszymi wspomnieniami z okresu współpracy z Elvisem. Byłoby pięknie gdyby to teraz Polscy fani zechcieli podzielić się z Nim sercem i wesprzeć Go w trudnych dla niego chwilach. Dla tych, którzy będą chcieli wspomóc leczenie fotografa podaję link do wspomnianej zbiórki:

ED BONJA – ZBIÓRKA NA LECZENIE (KLIKNIJ TUTAJ)

(info: Elvis Presley Fan Club Luxemburg/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29