„Elvis. Christmas With Love” i „Elvis’ Christmas Album” – gwiazdkowe albumy króla rock’n’rolla…

… już wkrótce w sprzedaży!

christmasalbumI choć kalendarz pokazuje dopiero datę 5 listopada a do Świąt Bożego Narodzenia pozostało ponad półtora miesiąca półki w hipermarketach i supermarketach a nawet tych całkiem małych sklepikach zaczęły pokrywać się gwiazdkowymi ozdobami.
Klimat nadchodzących świąt czuć także w branży muzycznej. Wydawnictwa płytowe zapowiadają kolejne albumy z kolędami w wykonaniu największych gwiazd. Wśród nich nie może zabraknąć oczywiście zapowiedzi albumów z piosenkami Elvisa Presley’a!
ChristmasWithLove
Dzisiaj pojawiła się informacja o… dwóch płytach przygotowanych przez cenione przez fanów i kolekcjonerów wydawnictwo ONE (choć mogę się mylić bo wciąż brak szczegółowych informacji. Tyle udało mi się wyczytać z okładki). Będą to kolejno…„Elvis’ Christmas Album” (który warto kupić już ze względu na piękną i niezwykle nastrojową okładkę) zawierający gwiazdkowe utwory z repertuaru Elvisa oraz „Elvis. Christmas With Love”, na którym jak można wywnioskować z okładki obok nagrań o tematyce bożonarodzeniowej znajdą się także utwory o miłości. Na krążku będzie można więc usłyszeć obok siebie „Blue Christmas”, „True Love”, „Jingle Bells”, „Silient Night”, „Can’t Help Falling In Love” oraz „I’ll Be Home For Christmas”.
Warto dodać, że równie interesująco zapowiada się trzecia nowość sygnalizowana przez wspomniane wydawnictwo. Ale o tym już… jutro!

(info: źródła prywatne/Mariusz Ogiegło)

2 komentarze

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29