„Elvis Live In…” – piątkowe zaproszenie na koncerty króla rock’n’rolla

Wspominamy ostatni koncert Elvisa

IndianapollisOstatni raz widziałem Elvisa w Indianapollis„, wspominał w udzielonym mi kilka miesięcy temu wywiadzie Charles Stone. „Miał lekką nadwagę ale nadwagę ale wyglądał dobrze i śpiewał jak nigdy„.
Tak ostatni w życiu koncert Elvisa Presley’a zapamiętał producent jego tras koncertowych. 26 czerwca 1977 roku król rock’n’rolla wystąpił dla w Market Square Arena w Indianapollis dla osiemnastu tysięcy osób! Na scenie wykonał swoje największe przeboje: „I Got A Woman”, „Don’t Be Cruel”, „It’s Now Or Never” oraz kilka utworów, których w tamtym okresie nie wykonywał zbyt często – „Bridge Over Troubled Water”, „Release Me”, „I Can’t Stop Loving You”. Nie zabrakło także piosenek z jego ostatnich płyt i singli takich jak „Fairytale” z LP „Today” czy „Hurt” z LP „From Elvis Presley Blvd. Memphis,TN”.
Występ rejestrowało amatorsko kilku fanów na widowni. Z nakręconych przez nich materiałów udało się odtworzyć doskonałej jakości zapis jednego z najbardziej historycznych koncertów w dziejach muzyki – ostatniego koncertu Elvisa Presley’a.
Prezentowane wideo rozpoczyna się ujęciem z występu Sweet Inspirations. Następnie przenosimy się na płytę lotniska w Indianapollis na którym doszło do spotkania Elvisa z Toddem Slaughterem, prezesem brytyjskiego FC Presley’a. Sam show jest doskonałej jakości – zarówno obrazu jak i dźwięku. Mam nadzieję, że będzie się Wam podobał.

ELVIS LIVE IN INDIANAPOLIS, IN – 26 czerwca 1977

(info: Elvis Presley In Concert/YouTube/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29