„Elvis Christmas With The Royal Philharmonic Orchestra” – dziś PREMIERA!

Trzeci album Elvisa z Królewską Orkiestrą Filharmoniczną

Czy tegoroczna gwiazdka należeć będzie do Elvisa Presley’a? Czy król rock’n’rolla ponownie opanuje szczyty list przebojów? Na te pytania odpowiedzi poznamy już niebawem ponieważ już dzisiaj do sprzedaży trafia kolejny, trzeci album króla rock’n’rolla zrealizowany z Królewską Orkiestrą Filharmoniczną!
Płyta zatytułowana „Elvis Christmas With The Royal Philharmonic Orchestra” zawiera trzynaście największych utworów króla z Memphis o tematyce Bożonarodzeniowej zarejestrowanych na nowo w londyńskim studio Abbey Road z towarzyszeniem królewskich filharmoników.
Na podstawowej wersji (wydania rozszerzone trafią do sklepów 24 listopada br) zapowiadanego wydawnictwa fani Elvisa będą mogli usłyszeć m.in takie gwiazdkowe klasyki jak „White Christmas”, „Winter Wonderland”, „Blue Christmas” oraz „Silent Night”.
Mam nadzieję, że ucieszy Was ten świąteczny album„, powiedziała Priscilla Presley, była żona wokalisty i producentka płyty. „Wybrane utwory to piosenki, które bardzo podobały się Elvisowi i byłoby miło, gdyby w tym wyjątkowym czasie ponownie towarzyszyła mu Orkiestra Filharmonii Królewskiej. Jestem przekonana, że będzie się On uśmiechał…„.
Krążek „Elvis Christmas With The Royal Philharmonic Orchestra” został zrealizowany z okazji przypadającej w tym roku sześćdziesiątej rocznicy wydania gwiazdkowego longplaya wszechczasów – „Elvis’ Christmas Album”.

Elvis.Christmas With The Royal Philharmonic Orchestra -> Posłuchaj

(info: Empik/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *