AKTUALIZACJA! „Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz” charytatywnie…

Zbieramy środki na leczenie 9-letniego Filipka!

Jedną z tych rzeczy, z tych cech Elvisa Presleya dzięki którym jest on wciąż „człowiekiem, którego nigdy nie zapomnisz” była jego dobroczynność – bezinteresowne niesienie pomocy osobom, których często nawet nie znał.
Rzadko Was w tym miejscu o coś proszę ale kiedy to robię spotykam się z Waszym niezwykłym odzewem.
Filip Tomski mieszka kilka kilometrów ode mnie. Ma dziewięć lat i… zdiagnozowano u niego chłoniaka. Chłopak się nie poddaje. Rodzice walczą. A my razem z nimi. Niestety, leczenie jest kosztowne. Na Facebooku powstała grupa „Walczymy dla Filipa Tomskiego!”, na której organizowane są licytacje. Wśród wystawionych przedmiotów specjalny zestaw poświęcony Elvisowi – książka „Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz” (jeden z ostatnich dwóch egzemplarzy jakie mam jeszcze w domu) i egzemplarz „Kulturalnika Poznańskiego” na temat Presleya zrealizowanego w sierpniu ubiegłego roku.
Obecnie cena za ten komplet to 180 zł (!) Licytacja trwa do dzisiaj do północy. By podbić tą kwotę wystarczy wejść na wspomnianą wyżej grupę i wpisać kwotę pod zdjęciem. Liczą się tylko komentarze pod zdjęciem w grupie (w żadnym innym miejscu). Każda złotówka z tej aukcji trafi na leczenie Filipka. Liczę na Was!!! Dziękuję.

AKTUALIZACJA!!! Zestaw książka „Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz” i magazyn „Kulturalnik Poznański” zostały wylicytowane za kwotę 180,00 PLN. Dziękuję wszystkim za udział w aukcji. Zwycięzcy serdecznie gratuluję. Pieniążki trafiają na konto fundacji zajmującej się zbieraniem środków na leczenie Filipa Tomskiego.

AKTUALIZACJA 2!!! W porozumieniu z Grzegorzem Jastrzębskim, który w poprzedniej licytacji wylicytował najwyższą kwotę zestaw poświęcony Elvisowi – moja debiutancką książkę „Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz” oraz specjalne wydanie magazynu „Kulturalnik Poznański” zrealizowane w 40.rocznicę śmierci Elvisa (sierpień 2017) ponownie trafia na aukcję „WALCZYMY DLA FILIPA TOMSKIEGO!”.
Cena początkowa za zestaw to 50,00 zł (koszty ewentualnej wysyłki pokrywam ja). Czas zakończenia licytacji: 15 czerwca br. o godz.20:00. Powodzenia i pamiętajcie – cel jest szczytny. Liczy się każda złotówka.
PS. Oczywiście, jeśli ktoś wyrazi chęć z największą przyjemnością złożę dedykację na książce.

(info: Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29