„Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz” – zapraszamy na…

… pierwsze spotkanie autorskie!

spotkanie w wadowicach Wczoraj wieczorem obiecałem Wam, że dzisiejszy post będzie zawierał specjalną wiadomość – specjalne zaproszenie ode mnie dla Was. Słowa dotrzymuję i z nieukrywaną radością pragnę Was wszystkich bardzo gorąco zaprosić do udziału w pierwszym spotkaniu autorskim promującym książkę „Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz”.
Niemal od początku istnienia tego bloga (w każdą koleją rocznicę jego istnienia) otrzymywałem od Was meile z prośbą o zorganizowanie spotkania fanów i sympatyków naszej strony oraz samego Elvisa. Mam nadzieję, że to spotkanie będzie do tego idealną okazją.
Spotkanie odbędzie się w Wadowickiej Bibliotece Publicznej (ul.Legionów 1. 34-100 Wadowice) w piątek 26 sierpnia br. o godzinie 18:00 Poprowadzi je autor popularnej audycji internetowej „Elvis Show” ale przede wszystkim człowiek, który kiedy stawiałem swoje pierwsze kroki w 'elvisowym’ świecie dał mi miejsce na swoim forum internetowym i powiedział „pisz bo to co robisz jest dobre” – *D.J.-Maciek!*.
Wierzę, że w trakcie spotkania nie zabraknie okazji do muzycznych wspomnień z życia i twórczości Elvisa ale także i możliwości wspólnej rozmowy i pamiątkowych zdjęć.
Bardzo mocno liczę na Waszą obecność!

OFICJALNA STRONA WYDARZENIA NA FACEBOOKU – TUTAJ!

(info: Wydawnictwo Kaligrafia/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29