„How RCA Brought Elvis To Europe”, „He Touched Me Sessions” i…

FTD Label zapowiada kolejne tytuły!

FTDFebruary Jeszcze w lutym br. do sprzedaży trafić mają kolejne tytuły z kolekcjonerskiego katalogu Follow That Dream Label (FTD). Pierwszy z nich, podwójny, „The West Coast Tour’76” dokumentować będzie dwa występy Presley’a z listopada 1976 roku (z San Francisco, 29 listopad 1976 oraz Anaheim, 30 listopad). Oba koncerty zostały zarejestrowane w profesjonalny sposób (soundboard recording). Część fanów artysty może pamiętać wcześniejsze nieoficjalne wydania tych koncertów. Show z 29 listopada został zrealizowany w 1995 roku na płycie „The Nation’s Only Atomic Powered Singer” a występ z 30 listopada ukazał się CD-R „Live In Anaheim”. Oba te wydawnictwa zawierały jednak amatorskie zapisy koncertów!
Kolejną propozycją FTD Label jest dwupłytowy – ale tym razem mowa o dwóch krążkach winylowych – „He Touched Me Sessions”. Obok reedycji nagrodzonego Grammy Awards longplaya wielbiciele Elvisa będą mogli usłyszeć także fragmenty sesji nagraniowej z 1971 roku z Nashville.
Ostatnia nowość to pięknie zaprojektowana książka „How RCA Brought Elvis To Europe” („Jak RCA sprowadziła Elvisa do Europy”), wypełniona po brzegi nieznanymi zdjęciami, europejskimi dyskografiami Presley’a, listami nagród które otrzymał w europejskich krajach, skanami artykułów z europejskiej prasy i wieloma innymi ciekawostkami.
Wszystkie opisane powyżej pozycje są już dostępne w tzw. przedsprzedaży.

UWAGA!
Z wielką przyjemnością pragnę poinformować, że wczoraj, dokładnie o godzinie 22.21, na naszą skrzynkę meilową wpłynęła poprawna odpowiedź w urodzinowym konkursie! Udzieliła jej Violetta Kurzaj. Zwyciężczyni serdecznie gratuluję i proszę o kontakt (i meila z adresem pod którym mam wysłać nagrodę).

Prawidłowe odpowiedzi to:
1) Harum Scarum
2) Viva Las Vegas (dopuszczalne było także „Love In Las Vegas”)
3) Kissin’ Cousins

(info: Elvis Matters/Mariusz Ogiegło)

2 komentarze

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *