Zmarł Sonny West…

Odszedł najbliższy współpracownik i przyjaciel Elvisa Presley’a

SonnyWest Wczoraj, tj.24 maja br, w wieku 79. lat zmarł Sonny West – najbliższy współpracownik Elvisa Presley’a, członek Mafii z Memphis, wieloletni przyjaciel piosenkarza. Sonny West przegrał walkę z rakiem płuc, którego zdiagnozowano u niego w ubiegłym roku. „Elvis był ważną częścią mojego życia i jedną z tych osób, które naprawdę potrafiły cieszyć się życiem„, mówił w jednym z wywiadów. „Kiedy usłyszałem o śmierci Elvisa byłem zdruzgotany i całkowicie się rozpadłem – Elvis nigdy nie powinien umrzeć tak młodo. Dlaczego ktoś tak utalentowany, mający jeszcze tak wiele do zaoferowania światu zarówno w muzyce jak i w filmach musiał umrzeć tak młodo, mając jeszcze tyle do zrobienia? Jeśli to stare powiedzenie mówiące o tym, że 'dobrzy umierają młodo’ jest prawdziwe to Elvis je uosabiał.
Elvis wiedział, że jest coś szczególnego w tym kim był. Po prostu nie wiedział tylko co to było i dlaczego
„.
Sonny West był współautorem kontrowersyjnej książki „Elvis What Happened?” z 1977 roku (napisanej wspólnie z Redem Westem oraz Dave’m Hablerem). Wiele lat później napisał jednak inną książkę, której lekturę gorąco polecam każdemu – „Elvis Still Taking Care Of Business”. Na jej łamach West odsłonił wiele zakulisowych historii zarówno z planów filmowych, koncertów i programów telewizyjnych.

(info: Elvis Information Network/Mariusz Ogiegło)

2 komentarze

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29