„Elvis i Nixon” – poznaliśmy pierwszy oficjalny trailer nowego filmu!

WOSP
PAMIĘTAJCIE! Dzisiaj „MIERZYMY WYSOKO”. Kto może klika TUTAJ i wspiera Wielką Orkiestrę!

Zdania fanów podzielone…

Nixontrailer Już w kwietniu br. na ekrany kin na całym świecie wejdzie nowy film poświęcony Elvisowi Presley’owi. Produkcja „Elvis i Nixon”, jak sugeruje już sam tytuł, traktować będzie w całości o legendarnym spotkaniu z grudnia 1970 roku do jakiego doszło w Białym Domu.
Będący u szczytu popularności Elvis pojawił się w Gabinecie Owalnym by osobiście porozmawiać z piastującym wówczas urząd prezydenta USA Richardem Nixonem.
Do udziału w filmie zaproszono prawdziwe gwiazdy. W rolę Presley’a wcielił się Michael Shannon a Nixona zagrał Kevin Specy. Oczekiwania fanów słynnego piosenkarza rosły z każdym medialnym doniesieniem. Aż do ubiegłego piątku… Dokładnie 8 stycznia br., w osiemdziesiątą pierwszą rocznicę urodzin Elvisa, zaprezentowano pierwszy oficjalny zwiastun filmu „Elvis i Nixon”.
Jak przyjęli go wielbiciele Elvisa? Najdelikatniej rzecz ujmując ich zdania zostały podzielone. Serwis Elvis Matters określił nowy film mianem „komedii„. Z kolei Adrienne Jones, pisząca dla portalu Cinema Blend stwierdziła: „cóż, nawet jeśli tylko 40 procent z tych rzeczy przedstawionych w filmie wydarzyło się naprawdę jestem na Tak dla tego. Podejrzewam, że Ty nie? Ten film wygląda na zbzikowany i pięknie zabawny. Nie mogę doczekać się aby zobaczyć więcej„.
Bardziej zagorzali (ortodoksyjni, jeśli to dobre słowo) wielbiciele Elvisa nie kryją jednak swojego rozczarowania i już w mniej lub bardziej cenzuralny sposób wyrażają swoje niezadowolenie…
A Wasze zdanie? Wybierzecie się na premierę filmu „Elvis i Nixon” do rodzimych kin? Na Wasze opinie czekam pod tym postem!

„ELVIS i NIXON”oficjalny trailer

(info: Elvis Matters/Cinema Blend/YouTube/Mariusz Ogiegło)

3 komentarze

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *