„Elvis In Concert” – Sony Legacy ujawniła szczegóły nowego boxu!

Rocznicowy box już w czerwcu!

InConcertBox Wydaje się, że Sony Legacy wyszła naprzeciw oczekiwaniom wielu fanów Elvisa Presley’a. Już w czerwcu br.do sklepów trafi reedycja płyty „Elvis In Concert” zawierającej ścieżkę dźwiękową z ostatniego programu telewizyjnego króla rock’n’rolla. Właśnie w czerwcu minie dokładnie czterdzieści lat od jego nakręcenia.
Rocznicowe wydanie „Elvis In Concert” dostępne będzie aż w dwóch wersjach! Pierwsze, podstawowe, będzie zawierało dwie płyty CD na których znajdzie się oryginalna wersja longplaya z 1977 roku oraz kompletny zapis koncertu z Rapid City z 21 czerwca 1977 roku.
O wiele ciekawiej zapowiada się wersja rozszerzona. Będzie miała ona formę boxu na który złożą się aż cztery płyty CD! Fani będą mogli na nich usłyszeć kolejno: oryginalny „Elvis In Concert” z 1977 roku, kompletne zapisy występów z Omahy i Rapid City (nagrane na potrzeby programu CBS) i… ciekawostka… Na dysku czwartym Sony Legacy zrealizuje ostatni koncert Elvisa Presley’a – z 26 czerwca 1977 roku z Indianapollis. Wydawca nie podaje jednak informacji z jakiego źródła pochodzi to ostatnie nagranie. Nie wiadomo więc czy będzie to na nowo zremasterowany amatorski zapis (znany z wielu bootlegowych wydań) czy… profesjonalne nagranie (soundboard). Odpowiedź na to pytanie poznamy dopiero w czerwcu.
Do obu wydań dołączone będą obszerne broszury wypełnione wspomnieniami z koncertów, recenzjami prasowymi oraz zdjęciami.

„ELVIS IN CONCERT. BOX”. Jak to naprawdę będzie z tą premierą? Koniecznie przeczytaj!

(info: Źródła wydawcy/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *