Poznań – dziękuję!

Drodzy Fani, Czytelnicy

MarioPoznan Pozwólcie, że dzisiaj tylko tyle… Poznań dziękuję za wszystko! Zostaliśmy przyjęci (wraz z Klaudią, moją dziewczyną) przez Was jak we własnym domu – z wyczekiwaniem i otwartymi ramionami. Dziękuję za wspaniały wieczorny koncert na Placu Kolegiackim, za stworzoną atmosferę, za wspólne odśpiewanie „Can’t Help Falling In Love” gdy nastąpiła krótka awaria nagłośnienia. Dziękuję za niezwykły muzyczny, rock’n’rollowy rejs i niezwykłe spotkanie „Najpierw był Elvis” w poznańskiej Bibliotece Raczyńskich. To był zaszczyt i wielka przyjemność móc opowiadać o Elvisie i swojej książce w tak wyjątkowym gronie.
Chciałem w tym miejscu (a z pewnością zrobię to również przy okazji oficjalnej i obszernej recenzji) podziękować wszystkim przedstawicielom mediów, tj. stacji TVN24, Polskiemu Radiu w Chicago, Programowi III Polskiego Radia oraz Radiu Poznań za możliwość wypowiedzenia się na Waszych antenach/falach radiowych i podzielenia się z Waszymi widzami/słuchaczami moją pasją (i pokazaniem, że Elvis wciąż „warty jest Poznania”).
Przede wszystkim jednak dziękuję organizatorom, Panu Krzysztofowi Wodniczakowi oraz Towarzystwu PTAAAK za zaproszenie (piękny magazyn okolicznościowy „Kulturalnik Poznański”) i możliwość przeżycia tej rocznicy w Poznaniu w taki właśnie sposób.
Teraz tyle, ale już wkrótce mam nadzieję podzielić się z Wami obszerniejszymi wspomnieniami…

Mariusz

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *