„Elvis In Huston” – nowy box z koncertami Elvisa Presley’a

Legendarne występy Elvisa Presley’a

HustonBox Nakładem wydawnictwa Rockabilly już wkrótce do sprzedaży trafi nowy, czteropłytowy box (long box) Elvisa Presley’a zatytułowany „Elvis In Huston”.
Na krążkach znajdą się legendarne występy króla rock’n’rolla zarejestrowane pomiędzy 1974 a 1976 rokiem w Huston w Teksasie. Wszystkie występy zostały zarejestrowane w profesjonalny sposób (soundboard) i… były już wcześniej realizowane na różnych płytach. W nowym zestawie fani otrzymają fenomenalny popołudniowy show z 3 marca 1974 roku z Huston Astrodome, dwa koncerty z 1975 roku (4 i 5 czerwca) nagrane w Hofheinz Pavillion oraz uważany za jeden z najgorszych w całej karierze Presley’a występ z 28 sierpnia 1976 roku zarejestrowany w The Summit.
Niestety, w skład boxu nie wejdą koncerty Elvisa w Huston z 1970 roku. Powodem są nie odnalezione do dzisiaj taśmy z ich profesjonalnym nagraniem.
Zestaw „Elvis In Huston” będzie ściśle limitowany. W sprzedaży ukaże się czterysta ręcznie numerowanych egzemplarzy.

(info: Elvis Information Network/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29