„Elvis. The Final Performance” – ostatni koncert króla rock’n’rolla…

…po raz kolejny na CD!

FinalPerformanceBox Nikt z 18 tysięcy osób obecnych 26 czerwca 1977 roku w hali Market Square Arena w Indianapollis nawet przez chwilę nie zdawał sobie sprawy z faktu, że jest świadkiem… ostatniego koncertu Elvisa Presley’a.
Dzisiaj, ten historyczny występ po raz kolejny został wydany na płycie. Tym razem fani otrzymali piękne wydanie dwupłytowe (wersja podstawowa) – „Elvis. The Final Performance”. Na pierwszym krążku znalazł się kompletny zapis występów grup supportujących Presley’a – J.D.Sumnera i The Stamps (m.in w utworach „Great Good Morning”, „Streat Corner Preacher” oraz „Operator”) oraz The Sweet Inspirations (w utworach: „Black Sunday”, „If You Leave Me Now” oraz „Get Away”). Na drugim CD natomiast usłyszeć można kompletny show Elvisa Presley’a – (niestety wciąż jest to tylko amatorski zapis i wygląda na to, że nigdy nie doczekamy się profesjonalnego nagrania z tego wieczora).
Koszt tego wydania waha się w sklepach internetowych od 180-195zł.
Ale to nie wszystko! Album „Elvis. The Final Performance” został zrealizowany także w wersji poszerzonej! Do tego ekskluzywnego wydania została dołączona licząca sto stron książka pełna zdjęć i wspomnień z ostatniego występu Elvisa Presley’a – króla rock’n’rolla.
Nakład obu wydań jest limitowany!

(info: Day By Day/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *