„Elvis Live In…” – piątkowe spotkania z królem rock’n’rolla

Najciekawsze materiały wideo z koncertów Elvisa

December76 W grudniu 1976 roku Elvis Presley po raz ostatni wystąpił w showroomie hotelu Hilton w Las Vegas. Przez osiem lat piosenkarz zagrał tam sześćset czterdzieści sześć wyprzedanych do ostatniego miejsca koncertów. Zdecydowana większość z nich odbywała się w okresie zimowym (styczeń-luty, podczas tzw. Zimowego Festiwalu) oraz latem (lipiec-sierpień podczas tzw. letniego festiwalu). Czasem zdarzały się wyjątki od tej reguły i koncerty Elvisa odbywały się w Las Vegas np.w marcu.
Kilka, z piętnastu zagranych sezonów, musiało zostać przerwanych lub odwołanych z powodu problemów zdrowotnych Presley’a.
Dzisiaj, w naszym piątkowym spotkaniu z koncertami Elvisa chciałbym Wam zaproponować doskonały zapis popołudniowego występu Elvisa Presley’a z 3 grudnia 1976 roku. W jego trakcie Elvis był w doskonałej formie. Dużo żartował z publicznością, wykonywał piosenki o które prosili go jego fani. Ze sceny popłynęły tego dnia niezwykłe wykonania „It’s Now Or Never”, „And I Love You So”, „Polk Salad Annie”, „Hurt” a nawet świątecznego „Blue Christmas”.
Prezentowany materiał to niemal kompletny zapis show w doskonałej jakości obrazu i dźwięku, który z pewnością doskonale wprowadzi Was w atmosferę weekendu.

ELVIS LIVE IN LAS VEGAS – 3 grudnia 1976 (Dinner Show)

(info: YouTube/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *