„Elvis Presley Army Days”, „Movie Album” oraz „Night & Day In Nashville” – nowe propozycje od Elvis ONE!

Wyjątkowe zakończenie 2017 roku

ONEMixListopad2017Trzeba przyznać, że zakończenie 2017 roku zapowiada się dla kolekcjonerów płyt Elvisa Presley’a wyjątkowo atrakcyjnie. Po ostatnich, zaskakujących informacjach dotyczących nowych albumów z katalogu FTD Label swoje propozycje przedstawiło cieszące się dużym uznaniem wydawnictwo ElvisONE.
Przed końcem roku do sprzedaży trafi nie jeden, nie dwa ale aż cztery nowe tytuły! Pierwsze z nich, „Elvis Presley Army Days Revisited Vol.1 & 2” najpewniej poświęcone będą domowym nagraniom Presley’a zarejestrowanym w latach 1958-1958 w domu przy Goethestrasse 14 w Bad Nauheim w Niemczech. Co ciekawe, producenci zapowiadają, że na płytach znajdzie się niepublikowany dotąd materiał!
Kolejną propozycją będzie „Movie Album” czyli zestaw filmowych piosenek Elvisa w różnych, trudnych do znalezienia wersjach. Płyta jest kontynuacją serii zapoczątkowanej w 2016 roku. Grafika okładki, ponownie nawiązuje do kultowego longplaya, „50,000,000 Can’t Be Wrong. Elvis Gold Records Volume 2”.
Ostatnią nowością będzie płyta „Night & Day In Nashville” stanowiąca zbiór alternatywnych wersji oraz outtakes znanych przebojów Presley’a z lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych nagranych w legendarnym Studio B w Nashville.

(info: Amazon/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *