„Suspicious Minds” i…. – mamy kolejną zapowiedź nowego albumu Elvisa!

Premiera „The Wonder Of You” już za dwa tygodnie!

Chcieliśmy stworzyć coś bardziej optymistycznego, radosnego, coś dla wrażliwego słuchacza„, mówił w wywiadzie opublikowanym na stronie The Wall Street Journal producent albumu „The Wonder Of You” (którego premiera już za dwa tygodnie, 21 października br), Nick Patrick. „Dlatego pracowaliśmy tym razem więcej od podstaw, najpierw dodając elementy rytmiczne a następnie, w dalszej części procesu, części orkiestrowe. To dało nam możliwość skupienia się na rytmicznej energii piosenek i zrozumienia co Elvis starał się nam dać w swoich oryginalnych nagraniach„.
Na albumie „The Wonder Of You” będącym kontynuacją przebojowego „If I Can Dream” z ubiegłego roku znajdą się takie klasyki Presley’a jak „Always On My Mind”, tytułowe „The Wonder Of You”, „A Big Hunk O’Love” czy… zaprezentowane wczoraj fanom „Suspicious Minds”.
Zdaniem cytowanego powyżej producenta płyty utwór ten („Suspicious Minds”, przyp.autor) „doskonale nadaje się do symfonicznego traktowania„.
Do stworzenia nowej wersji wykorzystano oryginalne nagranie Presley’a z American Sound Studio z 1969 roku.
Jak Wam się podoba symfoniczna wersja tego wielkiego hitu Elvisa? Czekacie na premierę „The Wonder Of You”? Piszcie w komentarzach!
A tymczasem zapraszam do posłuchania…

SUSPICIOUS MINDS – Elvis Presley with The Royal Philharmonic Orchestra (z CD „The Wonder Of You”)

„The Wonder Of You” – Elvis Presley With The Royal Philharmonic Orchestra (0:30sek. z CD „The Wonder Of You”)

(info: Elvis Presley Music/The Wall Street Journal/YouTube/Elvis Presley Forum.pl/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *