Katalog FTD Label nie zostanie zamknięty!

Ernst Jorgensen zaprzecza plotkom o zamknięciu kolekcjonerskiego katalogu!

FTDLabel Wraz z informacją o premierze długo wyczekiwanego albumu „Kissin’ Cousins”, który został zrealizowany w ramach kolekcjonerskiego katalogu FTD Label wśród fanów Elvisa Presley’a zaczęły krążyć plotki o… zamknięciu serii z powodu wyczerpania materiału.
Do tych rewelacji odniósł się kilka dni temu współtwórca serii, Ernst Jorgensen. W opublikowanym na łamach pisma „Elvis. The Man And His Music” wywiadzie powiedział: „nie ma planów zamknięcia katalogu w tej chwili. Naszym celem jest kontynuowanie go tak długo jak tylko będziemy mogli to robić. Owszem, sprzedaż nie jest już taka jak była kiedyś ale tak jest ze wszystkim. Niemniej, tak długo jak będzie istniał rynek zbytu dla tego co robimy tak długo będziemy kontynuować wydawanie produktu, którego mam nadzieję, fani będą chcieli posłuchać„.
Decyzja Ernsta Jorgensena cieszy i jednocześnie nasuwa pytanie – jaki materiał znajdzie się na kolejnych płytach z charakterystycznym logiem FTD? Wydaje się bowiem, że materiał studyjny został wyczerpany niemal w 99% Pozostają sesje z Burbank z czerwca 1968 roku. Czy FTD pokusi się o ich realizację? Wciąż w archiwach zalegają godziny nagrań z prób do filmu „On Tour” z 1972 roku oraz „That’s The Way It Is” z roku 1970. A może niepokojąco kurczące się archiwum zmusi niejako do sięgnięcia przez twórców katalogu do amatorskich nagrań wideo i… wydawania płyt DVD z koncertami Elvisa Presley’a?
A jakie jest Wasze zdanie? Zachęcam do rozmowy w komentarzach.

(info: Day By Day/Elvis Presley Forum.pl/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *