Elvis Presley Collector’s Magazine – nowy magazyn z informacjami o..

… planowanych programach telewizyjnych poświęconych Elvisowi

ElvisTVMagazineDo sprzedaży trafił właśnie magazyn „Elvis Presley Collector’s” na którego łamach znalazły się szczegółowe informacje na temat planowanych w najbliższym czasie programów telewizyjnych i filmów dokumentalny poświęconych Elvisowi Presley’owi.
Wśród tematów poruszanych na łamach pisma znajdzie się m.in owiany już legendą wśród fanów „HBO Special”, którego twórcy mają sięgnąć po nigdy wcześniej niepublikowane materiały wideo dokumentujące karierę Elvisa (w ich poszukiwaniu producenci udali się nawet do prywatnych kolekcjonerów. Najgłośniej wśród fanów króla rock’n’rolla mówi się o tym, że dokument pokaże m.in materiały wideo z sesji nagraniowych Presley’a w Jungle Room z 1976 roku).
Obok „HBO Special” autorzy magazynu pisać będą także o nowym filmie przyrodniego brata Elvisa, Davida Stanley’a – „Growing Up To Graceland”, który powstaje na bazie książki o tym samym tytule.
Na kartach „Elvis Presley Collector’s” znajdą się także informacje dotyczące biografii Sama Phillipsa w którego rolę wcieli się nagrodzony Oscarem Leonardo DiCaprio.

(info: Day By Day/Mariusz Ogiegło)

One Comment

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *