„ELVIS LIVE IN…” – legendarne występy króla rock’n’rolla

Książe z innej planety podbija Nowy Jork!

Madison72W piątkową noc w czerwcu 1972 roku kupiłem trzy bilety. Każdy kosztował 10 Dolarów. Poprosiłem o miejsce po prawej stronie sceny ponieważ wiedziałem, że Elvis właśnie z tej strony będzie wychodził. Kamery NBC podobnie jak CBS i ABC stały za mną„, wspominał jeden z uczestników koncertów Elvisa Presley’a w nowojorskim Madison Square Garden.
Dzisiaj, nietypowo w czwartek, chciałbym zaprosić Was na kolejną odsłonę naszego cyklu „Elvis Live In…”. Na dzisiejszy wieczór wybrałem materiał filmowy, najprawdopodobniej nakręcony przez lokalną telewizję, 9 czerwca 1972 roku podczas występu Elvisa w Madison Square Garden.
Do dzisiaj krąży wiele spekulacji na temat tego czy istnieje profesjonalny zapis tych legendarnych koncertów. A jeśli tak to czy dane będzie nam kiedyś zobaczyć w całości show określany przez fanów mianem „elektryzującego” i „niezwykłego„?
Specjalnie dla Was – Książe z innej planety, Elvis Presley w Nowojorskim Madison Square Garden.

ELVIS LIVE IN MADISON SQUARE GARDEN – 9 czerwca 1972

(info: YouTube/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29