Elvis Presley skończyłby dzisiaj 81 lat!

Urodzinowy konkurs na blogu ELVIS: Promised Land

81BirthdayŻebyś mógł teraz zobaczyć jak bardzo był podekscytowany gdy widział twarze tych wszystkich osób w chwili gdy dawał im prezent„, powiedziała mi kiedyś Shirley Dieu – przyjaciółka Elvisa Presley’a.
Dokładnie dzisiaj, 8 stycznia, mija 81.rocznica urodzin Elvisa Presley’a. Na prowadzonym przez siebie blogu popularny dziennikarz radiowy, Marek Niedźwiecki, napisał: „moje postanowienie na 2016 rok? No tak, częściej grać Presley’a„.
W innych stacjach radiowych konkursy i wspomnienia. A na naszym blogu? Inaczej niż co roku. Skoro urodziny to muszą być prezenty!
Zapraszam Was więc do udziału w specjalnym „Urodzinowym Konkursie”. Do wygrania płyta z przebojami naszego idola. A co zrobić by ją otrzymać? Wystarczy odpowiedzieć na trzy proste pytania. Oto one:

1) W jednym z listów do wytwórni MGM Pułkownik Parker zasugerował by dodać „gadającego wielbłąda w roli narratora„. W którym filmie z udziałem Elvisa chciał zrealizować swój pomysł?
2) W połowie lat 60-tych w jednym z londyńskich kin zorganizowano specjalną promocję filmu z udziałem Elvisa Presley’a. Widzowie mogli skorzystać ze specjalnie zainstalowanych w lobby telefonów w których puszczane były utwory ze ścieżki dźwiękowej filmu a całą akcję reklamowano sloganem „Za darmo! Podnieś ten telefon… Elvis śpiewa dla Ciebie!”. Który film z udziałem Elvisa miał taką promocję?
3) „Hollywood daje odpowiedź na zespół The Beatles” prezentując film…. (proszę podać tytuł filmu o którym w ten sposób pisał recenzent The Los Angeles Herald Examiner.

Odpowiedzi wysyłajcie pod adres meilowy: elvis.blog@interia.pl Na odpowiedzi czekam do godziny 12:00 9 stycznia br. Osoba, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi otrzyma nagrodę!

(info: Elvis Promised Land)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29