„Elvis. Safe & Sound” – Dick Grob opowiada o Elvisie Presley’u w swojej książce

Szef ochrony Elvisa Presley’a wydał swoje wspomnienia

Safe&Sound Kiedy robiłem z nim wywiad na potrzeby swojej książki, „Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz”, wyznał: „mogłem rozmawiać z nim (Elvisem, przyp.autor) jak z przyjacielem„.
O kim mowa? O Dicku Grobie, szefie ochrony króla rock’n’rolla, którego znajomość z Presley’em zapoczątkowała już w 1967 roku i trwała aż do pamiętnego sierpnia 1977 roku. Grob był obecny w Graceland, rozmawiał z Elvisem na kilka godzin przed śmiercią piosenkarza.
Podczas zbliżającego się Elvis Week, czyli Tygodnia Elvisa w Memphis, kupić będzie można książkę napisaną przez Dicka Groba – „Elvis. Safe & Sound”. Publikacja pełna jest nigdy wcześniej niepublikowanych fotografii oraz wspomnień ochroniarza z okresu jego współpracy z Elvisem. Na trzystu stronach nie zabraknie zakulisowych anegdot i mało znanych historii.
Wszystkim fanom gorąco polecam lekturę tej książki.

„MOGŁEM ROZMAWIAĆ Z NIM JAK Z PRZYJACIELEM” – z DICKIEM GROBEM ROZMAWIA MARIUSZ OGIEGŁO (Fragment książki „Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz”)

(info: Elvis Presley Forum.pl/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29