W Graceland już Święta!

Uroczyste otwarcie sezonu gwiazdkowego w Graceland

ChristmasGraceland Elvis Presley kochał Święta Bożego Narodzenia. Zawsze starał się być na Gwiazdkę w domu – z rodziną i najbliższymi. Cieszył ze wspólnego kolędowania przy choince i wręczania prezentów wszystkim mieszkańcom posiadłości.
Graceland każdego roku rozświetlały setki kolorowych lampek, które widać było nawet z powietrza. Na trawniku natomiast stawała szopka bożonarodzeniowa z figurami naturalnej wielkości. W ubieranie podjazdu i terenu przy nim często angażował się sam Presley.
I choć Elvis zmarł w 1977 roku ta piękna gwiazdkowa tradycja przetrwała. Dzisiaj w nocy Graceland, jedna z najpopularniejszych posiadłości w całym USA, ponownie rozbłysła kolorowymi lampkami. W obecności gwiazd muzyki, zarządu Elvis Presley Ent. i oczywiście… Św. Mikołajów ubranych w charakterystyczne estradowe stroje Elvisa (jumpsuity) rozdających słodycze najmłodszym, dokonano otwarcia kolejnego sezonu gwiazdkowego.
Jak to wyglądało? Dzięki retransmisji wczorajszej uroczystości już dzisiaj możecie poczuć magię Świąt Bożego Narodzenia…

OTWARCIE SEZONU GWIAZDKOWEGO W GRACELAND – WIDEO

(info: Graceland/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *