„Elvis Show No.53” – kolejna odsłona popularnej audycji internetowej

Ponad dwie godziny niezapomnianych przebojów i wspomnień!

ElvisShow53 Każdy, kto 26 sierpnia br. wziął udział w spotkaniu promującym książkę „Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz” mógł osobiście poznać i porozmawiać z twórcą i pomysłodawcą popularnej internetowej audycji „Elvis Show” – *D.J.-Maćkiem!”. Każdy kto tego dnia był w wadowickiej bibliotece mógł zobaczyć a przede wszystkim usłyszeć z jak wielką pasją i zaangażowaniem *D.J-Maciek!* opowiada o Elvisie Presley’u i jego piosenkach.
Z równie wielką pasją powstaje każdy kolejny (czy to regularny czy specjalny) odcinek nagrywanej od wielu lat jego autorskiej audycji „Elvis Show”. W dzisiejsze sobotnie popołudnie z wielką przyjemnością pragnę zaprosić Was do wysłuchania … pięćdziesiątego trzeciego już „Elvis Show”, w którym nie zabraknie muzyki samego Presley’a ale również innych wykonawców lat 50-tych, 60-tych i 70-tych.
Kolejna odsłona tej popularnej wśród nas, fanów króla rock’n’rolla, audycji to ponad dwie godziny pięknej muzyki, niezapomnianych przebojów oraz wspomnień. Gorąco polecam!

„ELVIS SHOW No.53” – Audycja *D.J.-Maćka!*

(info: Elvis Presley Forum.pl/Elvis Promised Land/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *