„Elvis Show #68”, czyli *D.J – Maciek!* zaprasza na ostatnią (w tym roku) odsłonę swojej audycji

Nowości wydawnicze, wspomnienia i dużo muzyki

„Elvis Show” to niezmiennie od wielu już lat jedna z najważniejszych polskich audycji internetowych poświęconych królowi rock’n’rolla publikowana w polskim Internecie. Przez cały ten czas zdołała sobie zaskarbić rzesze sympatyków w naszym kraju.
Przed kilkoma dniami jej pomysłodawca i autor, *D.J.-Maciek!*, zrealizował jej kolejną, sześćdziesiątą ósmą, odsłonę. A która dzisiaj trafiła do przestrzeni Internetowej.
Najnowszy odcinek to jak zapewnia prowadzący ostatnie wydanie słuchowiska… w tym roku. Tym samym słuchacze otrzymują audycję dłuższą niż kiedykolwiek, z jeszcze większą ilością muzyki, ciekawostek, kącików muzycznych i wspomnień. Nie zabraknie również tradycyjnych życzeń i łamania opłatkiem (a w zasadzie białą płytą CD).

Jeśli więc chcecie spędzić dzisiejszy wieczór w doborowym towarzystwie Elvisa Presleya i wielu innych gwiazd ze złotej ery muzyki rozrywkowej, to nie wahajcie się ani na moment tylko klikajcie poniższy link i włączajcie audycję *D.J. – Maćka!*, „Elvis Show”. Miłego słuchania!

ELVIS SHOW #68 – POSŁUCHAJ!

(Info: ElvisPresleyForum.pl/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *