„ELVIS SHOW #88” już on-line!

Kolejna odsłona popularnej audycji internetowej

„Elvis Show” czyli autorska audycja internetowa *D.J-Maćka!* gra dla polskich fanów króla rock’n’rolla już od dwudziestu lat! Tak imponujący staż, podobnie jak liczba osiemdziesięciu ośmiu zrealizowanych odcinków w pełni przysłużyły się do tego by to internetowe słuchowisko – ten internetowy show określić mianem kultowego.

Tym bardziej, że nic nie wskazuje na to by pomysłodawca i prowadzący audycję choć na chwilę zamierzał zwolnić tempa. Kilka dni temu w Sieci pojawił się kolejny, osiemdziesiąty ósmy, odcinek „Elvis Show”, który jak usłyszymy w jego pierwszych minutach jest „powrotem do korzeni” i do tego czym ta audycja była w swoich pierwotnych zamierzeniach – do przedstawienia  kolejnych „studyjnych dokonań króla”, które *D.J-Maciek!* prezentuje i omawia z wrodzoną pasją.

Ale nie tylko. Bo „Elvis Show” to również cenione przez słuchaczy kąciki muzyczne. A tych w najnowszej odsłonie audycji nie zabraknie. Fani będą mogli usłyszeć m.in innych artystów śpiewających piosenki z repertuaru Presleya, utwory z niezapomnianych lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych oraz nagrania ze zrealizowanych w ostatnich miesiącach płyt Elvisa Presleya.

Słowem, jeśli jeszcze nie macie planów na dzisiejszy wieczór, koniecznie spędźcie go z „Elvis Show”!

ELVIS SHOW #88 – POSŁUCHAJ!

(Info: Elvis Presley Forum.pl/Mariusz Ogiegło)

 

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *