„ELVIS SHOW #89” – On Line

Kolejna odsłona popularnej audycji

Jak najlepiej spędzić długi weekend, który właśnie się rozpoczął? Pomysłów jest wiele. Można wybrać się na przejażdżkę rowerową. Można spotkać się z rodziną lub przyjaciółmi na wspólnym grillowaniu. Można też wygodnie rozsiąść się na tarasie (lub gdzieś w malowniczych okolicznościach przyrody) i wziąć do ręki swoją ulubioną książkę lub słuchawki i dać porwać się swoim ulubionym dźwiękom.

Jeśli preferujecie tą ostatnią formę wypoczynku, to śpieszę donieść, że w Internecie pojawiła się właśnie najnowsza odsłona kultowej audycji „ELVIS SHOW”.
W jej osiemdziesiątej dziewiątej już części, *D.J.-Maciek!* zabiera nas w sentymentalną podróż do szalonych lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych. Przez ponad dwie godziny prezentuje w niej zarówno nagrania samego Elvisa (i dokładnie je omawia) jak również innych artystów nagrywających w tamtym czasie.

Stałych słuchaczy „ELVIS SHOW” z pewnością ucieszy fakt, że i w tym odcinku nie zabraknie również ich ulubionych kącików muzycznych, takich jak „Nowości”, „Inni artyści w Elvisówkach”, „Kartka z kalendarza” czy współtworzonego z Łukaszem Chmielewskim, „Na koncertową nutę”.

Jeśli więc jeszcze nie mieliście okazji posłuchać, gorąco polecam. Link do audycji znajdziecie poniżej:

ELVIS SHOW #89 – POSŁUCHAJ!

(Info: Elvis Presley Forum.pl/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *