James Burton o Elvisie Presley’u w TVP!

Krótki wywiad z legendarnym gitarzystą

Właściwie jestem dumny ze wspaniałego daru otrzymanego od Boga, dzięki któremu mogłem występować w tych wszystkich wspaniałych miejscach. Otrzymałem talent bym mógł poznać i pracować z tak wieloma wielkimi artystami„, wyznał Pawłowi Urbańcowi James Burton, w krótkim wywiadzie dla TVP.
Rozmowa z legendarnym muzykiem została zarejestrowana przy okazji wizyty członków grupy TCB Band w Warszawie i wyemitowana dzisiaj w porannym programie „Dzień Dobry Polsko”. Poniżej link pod którym możecie obejrzeć wspomniany wywiad wraz z fragmentami nagrań z koncertu zespołu w warszawskim Teatrze Palladium.

DZIEŃ DOBRY POLSKO – WYWIAD Z JAMESEM BURTONEM

James Burton i Terry Blackwood (The Imperials) udzielili także krótkiego wywiadu dla Radia Lublin na chwilę przed wejściem na deski estrady w Teatrze Palladium. Tej rozmowy można posłuchać poniżej:

RADIO LUBLIN – JAMES BURTON & TERRY BLACKWOOD

(info: Elvis Lives/Dzień Dobry Polsko/Radio Lublin/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29