„Elvis Show” – archiwalne odcinki popularnej audycji internetowej!

*D.J.-Maciek!* udostępnia archiwalne odcinki „Elvis Show”!

W odpowiedzi na liczne prośby fanów i słuchaczy kultowej wśród polskich fanów króla rock’n’rolla audycji internetowej „Elvis Show” jej twórca *D.J.-Maciek!* zdecydował się udostępnić jej archiwalne odcinki. A od chwili debiutu słuchowiska w przestrzeni Internetowej w 2003 roku uzbierała się ich imponująca liczba!

Teraz aż siedemdziesiąt jeden odcinków, ułożonych chronologicznie w taki sposób w jaki ukazywały się na przestrzeni ostatnich siedemnastu lat, czekają na Was gotowe do ponownego odsłuchu lub pobrania na Wasze dyski w postaci plików MP3.

Pod poniższym linkiem prócz regularnych audycji, w których prowadzący omawia studyjne nagrania Elvisa znajdziecie również jej wydania specjalne i rocznicowe (przy kilku z nich miałem przyjemność pracować z czego jestem dzisiaj bardzo szczęśliwy).  Słowem kilkadziesiąt (!) godzin wspaniałej muzyki (nie tylko Elvisa), wspomnień i muzycznych faktów i ciekawostek.

Jeśli więc jeszcze dotąd nie mieliście okazji posłuchać audycji „Elvis Show” możecie to zrobić już teraz! A jeśli słuchaliście i podobnie jak ja jesteście jej fanami to z pewnością z przyjemnością cofniecie się w czasie do jej początków i przypomnicie sobie jej pierwsze części (w przypadku tych ostatnich autor prosi uprzejmie o wyrozumiałość i nie regulowanie odbiorników bo jak sam mówi część archiwalnego materiału „po upływie lat brzmi dziwnie… mam na myśli głos„).

Miłego słuchania!

ELVIS SHOW ARCHIWUM -> TUTAJ!!!

(Info: ElvisPresleyForum.pl/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *