ELVIS SHOW – w 50. rocznicę koncertu „Aloha From Hawaii”

Rocznica satelitarnego koncertu Elvisa w cieniu śmierci Lisy Marie…

„Aloha From Hawaii” to kamień milowy w dziejach telewizji i karierze Elvisa Presleya. Niestety, na przypadającą w tym roku 50.rocznicę tego historycznego wydarzenia cieniem położyła się nagła śmierć Lisy Marie – jedynej córki legendarnego piosenkarza.

Transmitowany za pośrednictwem satelity, 14 stycznia 1973 roku, występ Elvisa obejrzało ponad półtora miliarda osób na całym świecie. W trakcie godzinnego koncertu piosenkarz zaprezentował zarówno swoje największe przeboje jak również kilka zupełnie premierowych kompozycji.

O tym jakie to były piosenki a także o okolicznościach jakie doprowadziły do organizacji tego spektakularnego koncertu i w końcu jego przebiegu *D.J.-Maciek!* opowiedział w najnowszym odcinku audycji internetowej „ELVIS SHOW”.

To specjalne, rocznicowe wydanie to swego rodzaju „podwójny” powrót do przeszłości. Po pierwsze dlatego, że prowadzący wraca w niej do wydarzeń sprzed pięćdziesięciu lat. Po drugie dlatego, że sięga w niej po nasz wspólny projekt sprzed dziesięciu lat… do którego i ja wróciłem z wielką przyjemnością. Mam nadzieję, że i Wam się spodoba.

ELVIS SHOW – „ALOHA FROM HAWAII” (WYD. SPECJALNE)

(Info: Elvis Presley Forum.pl/Mariusz Ogiegło)

 

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29