Elvis w… „Planecie Country” – raz jeszcze!

O królu rock’n’rolla w popularnej audycji radiowej

Planetavol.2 W niedzielę, jak co tydzień, Paweł Bączkowski przywita słuchaczy Radia Merkury kilka minut po godzinie 9:00 rano słowami „Buuudzimy się” rozpoczynając kolejną audycję z cyklu „Planeta Country”.
Jej ostatnie wydanie w całości poświęcone Elvisowi Presley’owi cieszyło się olbrzymim powodzeniem i uznaniem fanów legendarnego wokalisty. W ubiegłą niedzielę nieśmiertelne przeboje króla rock’n’rolla przypomniały największe gwiazdy muzyki country. Sam Presley zaśpiewał natomiast w drugiej części audycji.
Ku zaskoczeniu polskich wielbicieli Elvisa (mieszkających nie tylko w naszym kraju ale także poza jego granicami) prowadzący program zapowiedział kilka dni temu, że… w najnowszym wydaniu „Planety Country” (jutro, tj.15 stycznia) raz jeszcze opowie o królu z Memphis! Tym razem Elvisowi ma zostać poświęcone blisko dwadzieścia minut programu!
Tak więc… „buuudzimy się” i słuchamy!

KARTKA Z KALENDARZA: Czterdzieści cztery lata temu, 14 stycznia 1973 roku, Elvis Presley wystąpił w Honolulu na Hawajach. Koncert za pośrednictwem satelity (po raz pierwszy w historii) transmitowano niemal na cały świat! O kulisach tego historycznego występu przeczytać możecie w tekście Elvis Presley w złotej koronie, który miałem przyjemność napisać dla portalu Interia.pl w styczniu 2013 roku.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29