„Elvis. Wszystkie płyty króla 1966 – 1977” – pierwsze drukowane egzemplarze już docierają do fanów!

Jeszcze tylko do północy książkę można nabyć w niższej cenie na stronie wydawnictwa!

Od poniedziałku, 10 maja br., trwa wysyłka pierwszych drukowanych egzemplarzy drugiej części książki „Elvis. Wszystkie płyty króla”. W większości są to książki zamówione jeszcze w przedsprzedaży, która trwała od połowy kwietnia.

Zrealizowana nakładem wydawnictwa MyBook publikacja „Elvis. Wszystkie płyty króla 1966 – 1977” jest kontynuacją wydanej w 2020 roku książki „Elvis. Wszystkie płyty króla”, w której znalazły się opisy wszystkich płyt długogrających legendarnego króla rock’n’rolla jakie RCA Victor wypuściła do sprzedaży za jego życia.
Najnowsza część skupia się na latach 1966 – 1977 i rozpoczyna się w miejscu w którym Elvis Presley zdecydował się zawalczyć o bardziej ambitny materiał i o swoją karierę, której o mało nie zaprzepaścił występując w hollywoodzkich filmach. Odsłaniam w niej więc przed Czytelnikami kulisy powstania nagrodzonego Grammy albumu „How Great Thou Art”, zabieram ich na plan programu telewizyjnego stacji NBC z 1968 roku a także na widownie największych sal koncertowych w USA – do Las Vegas, Nowego Jorku, na Hawaje i do Memphis, gdzie Elvis święcił tryumfy po wznowieniu swojej działalności koncertowej w 1969 roku.
Opowieść kończę za murami Graceland, w pokoju zwanym dzisiaj Jungle Room, w którym Presley dokonał swoich ostatnich w życiu nagrań studyjnych.
Podobnie jak w pierwszej części, każdy rozdział pełen jest wspomnień osób zaangażowanych w powstawanie poszczególnych płyt.

Od kilku dni, dzięki uprzejmości mediów mam przyjemność opowiadać o Elvisie Presleyu, jego twórczości a także o książce w lokalnych stacjach radiowych i portalach internetowych.

„WSZYSTKIE PŁYTY KRÓLA” w RADIU ANDRYCHÓW – POSŁUCHAJ!

Niestety, książka ukazała się w trudnych czasach. Galopująca inflacja, szybujące w górę ceny (dosłownie za wszystko – od artykułów spożywczych począwszy a na cenach energii skończywszy) a nawet coś co dotąd mogło nam się wydawać zupełną abstrakcją – kosmiczne wręcz ceny papieru jak również problemy z jego dostawą do drukarni sprawiły, że cena za drugą część „Wszystkich płyt króla” w Empiku może dla wielu z nas okazać „zaporowa” i nieakceptowalna.

Dlatego też wychodząc naprzeciw Waszym licznym prośbom udało mi się wynegocjować w wydawnictwie niższą cenę. Jeszcze tylko dzisiaj książkę „Elvis. Wszystkie płyty króla 1966 – 1977” można zamawiać na stronie wydawnictwa w niższej cenie (65 zł zamiast 99zł proponowanych przez Empik).

„WSZYSTKIE PŁYTY KRÓLA 1966 – 1977” – KUP W NIŻSZEJ CENIE TUTAJ!

Od jutra cena książki będzie już niestety znowu wyższa. Dlatego gorąco proszę, jeśli jeszcze ktoś z Was nie ma jeszcze tej publikacji a nosi się z zamiarem jej nabycia… wykorzystajcie ten moment.
Jednocześnie bardzo dziękuję za wszystkie dotychczasowe jak i przyszłe zamówienia. Obiecuję jednocześnie, że jeśli tylko będzie zainteresowanie z Waszej strony, będę dokładał wszelkich starań by takie akcje z obniżaniem cen powtarzać co pewien czas.
(Info: Radio Andrychów/MyBook.pl/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *