Graceland i agencja artystyczna Live Nation rozpoczynają współpracę

Jeszcze więcej muzyki w Graceland

Graceland Estate oraz agencja artystyczna Live Nation zawiązały współpracę. Tak głosi obszerna informacja przesłana przed kilkoma minutami przez Graceland drogą meilową.
Wielbiciele Elvisa Presleya i nie tylko już dzisiaj zachęcani są do zapisywania się w serwisie Live Feed aby być na bieżąco z datami pierwszych koncertów a także listą artystów, którzy wystąpią na terenie legendarnej rezydencji króla rock’n’rolla.
Graceland Live oraz Live Nation chcą stać się najważniejszym źródłem muzyki 'na żywo’ nie tylko w samym Memphis ale także w całym regionie. Kooperacja tych dwóch firm ma zapewnić widowiska, koncerty i pokazy z muzyką graną 'na żywo’ przez cały rok. Na scenie Graceland Soundstage i Graceland Guest House Theater występować mają zarówno największe ikony muzyki rozrywkowej jak i debiutanci reprezentujący wszystkie nurty muzyczne. „Graceland był epicentrum wielu gatunków muzycznych i mając na uwadze ten przekaz planujemy przywrócić Memphis na właściwe miejsce – by stało się centrum muzyki 'na żywo’„, powiedział Joel Weinshanker, wspólnik Graceland Holdings LLC. „Zarówno fani jak i artyści prosili nas o wniesienie większej ilości muzyki granej 'na żywo’ do Graceland. Teraz, dzięki dwóm fenomenalnym obiektom, wyjątkowym udogodnieniom i wyłącznej współpracy z Live Nation, międzynarodowym liderem w dziedzinie rozrywki, zapewnimy naszym słuchaczom najlepsze przeżycia„.

Szczegóły pierwszych koncertów, które odbędą się w Graceland poznamy na początku 2019 roku. Pomimo to już dzisiaj promotorzy zachęcają do odwiedzania Graceland Live oraz zapisywania się w serwisie Live Feed by następnie móc korzystać z atrakcyjnych promocji i zniżek (rabaty dotyczyć mają nie tylko wejściówek na koncerty ale także np. na wynajem pokoi w ekskluzywnym hotelu The Guest House.

Elvis zawsze wspominał o szerokim wachlarzu inspiracji, które ukształtowały jego karierę”, mówił Weinshanker. „To dobrze, że przynosimy do jego domu niewiarygodnie szeroki wachlarz stylów i gatunków muzycznych. Wierzymy, że pierwsza seria koncertów, którą teraz zapowiadamy dokładnie to odzwierciedli„.

(info: Graceland/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29