„Hot, Shot & Cool Clips” – ósma część popularnej serii już w lutym!

Rzadkie i niepublikowane materiały wideo na nowym DVD

HotShootCoolClips8Już za kilka dni swoją premierę będzie miała ósma część popularnej części serii „Hot, Shot & Cool Clips”. Jej realizację potwierdził Joseph Tunzi, autor wielu cenionych książek na temat Elvisa Presley’a (w tym doskonałej „Sessions III”) oraz pomysłodawca serii.
Jak czytamy w zapowiedziach prasowych, na płycie zrealizowanej z okazji przypadającej w tym roku 40.rocznicy śmierci króla rock’n’rolla znajdzie się wiele rzadkich i niepublikowanych wcześniej materiałów. Wśród nich zobaczyć będzie można m.in nieedytowany (tj.bez wyciętych fragmentów) i kompletne wideo (dostępne) z występu Presley’a w Chicago w 1957 roku, klipy z Memphis z 1961 roku a także serwisy telewizyjne (informacyjne) stacji ABC oraz NBC zawierające fragmenty konferencji prasowej z Nowego Jorku (1972) poprzedzającej koncerty Elvisa w Madison Square Garden.
Płyta DVD opakowana będzie w replikę oryginalnego menu z hotelu International z Las Vegas z 1969 roku (z pierwszej tury występów Elvisa w tym mieście po powrocie na scenę).
Ósmą część „Hot, Shoot & Cool Clips” można już zamawiać w przedsprzedaży w cenie ok. 22.95 Euro (tj. 99.39PLN).

(info: Elvis Matters/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29