„If I Can Dream”… – Sony wydaje kolejny singiel a do księgarni trafia…

Nowy album Elvisa Presley’a wciąż na topie!

Zrealizowany w październiku br. album „If I Can Dream – Elvis Presley With The Royal Philharmonic Orhestra” był (i wciąż pozostaje) najważniejszym wydawnictwem króla rock’n’rolla w mijającym roku. W samej tylko Wielkiej Brytanii płyta sprzedała się w nakładzie ponad 600, 000 egzemplarzy czym zapewniła sobie status podwójnej platyny.
W ubiegły piątek tamtejszy oddział Sony wypuścił na rynek kolejny singiel promujący to niezwykłe wydawnictwo. Tym razem znalazł się na nim utwór „Burning Love” (bez wątpienia jeden z najlepszych i najciekawszych). Na okładce krążka znalazł się specjalny sticker z logiem Joe Bennetta informujący iż jest to „drugi singiel pochodzący” ze wspomnianego wyżej albumu i wyliczający wszystkie dotychczasowe sukcesy wydawnictwa.
Nowy singiel to jednak nie koniec szeroko zakrojonej akcji promocyjnej. Hal Leonard w tym samym czasie co Sony zrealizował liczącą pięćdziesiąt sześć stron książkę „If I Can Dream” z nutami na pianino, gitarę i wokal do wszystkich czternastu kompozycji zamieszczonych na przebojowym albumie.

(info: Day By Day/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *