„If I Can Dream UK Tour 2016” – seria koncertów promujących ostatni album Elvisa!

Multimedialne widowisko z przebojami Elvisa Presley’a

UKTour2016 To chyba najbardziej elektryzująca i najbardziej gorąca informacja ostatnich kilku minut! Wcześniejsze doniesienia dotyczące multimedialnego show z udziałem Elvisa Presley’a i The Royal Phillharmonic Orchestra potwierdziły się.
Brytyjski Fan Club Elvisa Presley’a oraz oficjalny serwis Internetowy poświęcony królowi rock’n’rolla zapowiedziały przed kilkunastoma minutami „If I Can Dream UK Tour 2016”.
Trasa koncertowa obejmująca występy Królewskiej Orkiestry Filharmonicznej i Elvisa Presley’a śpiewającego z dużego ekranu rozpocznie się w drugiej połowie listopada br.i obejmie sześć angielskich miast. Pierwszy z koncertów odbędzie się już 17 listopada br. w Glasgow, kolejne w Leeds (18 listopada), Cardiff (20 listopada), Birmingham (22 listopada), Londynie (23 listopada) i w Manchester (24 listopada).
Tournee i olbrzymie zainteresowanie występami zdaje się tylko potwierdzać gigantyczny sukces wydanej w ubiegłym roku płyty „If I Can Dream – Elvis Presley With The Royal Philharmonic Orchestra”. Warto przypomnieć, że album w samej tylko Wielkiej Brytanii rozszedł się w nakładzie miliona egzemplarzy!

(info: OFC Great Britain/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29