Kolejne pamiątki po Elvisie Presley’u pójdą pod młotek!

W styczniu odbędzie się kolejna aukcja pamiątek po królu rock’n’rolla

AuctionGraceland Aukcje w Graceland stały się już niemal tradycją. EPE z każdej większej okazji, tj. rocznicy urodzin lub śmierci Elvisa Presley’a organizuje na terenie jego dawnej posiadłości aukcje pamiątek po słynnym artyście. Fani i kolekcjonerzy z całego świata mają niepowtarzalną okazję nabyć przedmioty należące przed laty do ich idola (żadna z tych rzeczy nie pochodzi z kolekcji Graceland! Wszystkie przedmioty pochodzą z prywatnych kolekcji).
7 stycznia 2017 roku w Memphis odbędzie się kolejna, tym razem urodzinowa aukcja, podczas której wylicytować będzie można m.in rękawice bokserskie używane przez Presley’a w filmie „Kid Galahad” w 1961 roku (ich wartość szacuje się na 5-10 tysięcy dolarów), jego osobistą biżuterię, ubrania a nawet osobiste dokumenty w tym m.in kartę potwierdzającą przyznanie czwartego dana czarnego pasa wraz z listem od trenera karate Elvisa, Eda Parkera oraz dokumenty rozwodowe króla rock’n’rolla i Priscilli.
Wszystkie przedmioty ze styczniowej aukcji posiadają certyfikaty autentyczności i zostały szczegółowo opisane w specjalnym katalogu.

(info: Elvis Information Network/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *