„Platinum. A Life In Music” – reedycja klasycznego boxu Sony!

Jeszcze w marcu reedycja jednego z pierwszych boxów Sony!

ALifeInMusic Dzisiejszy post zamieszczam w zasadzie głównie z sentymentu. Dotyczyć będzie on planowanej na 24 marca br. reedycji klasycznego boxu „Platinum. A Life In Music”. Czteropłytowy box został pierwotnie zrealizowany w roku 1997 przez wytwórnię BMG/RCA (jeszcze przed przejęciem praw do katalogu Elvisa przez Sony). Zawierał sto nagrań Elvisa Presley’a ze wszystkich okresów jego twórczości – od SUN poprzez szalone lata pięćdziesiąte, nagrania filmowe aż po lata siedemdziesiąte i utwory z prób, koncertów i sesji nagraniowych. Wszystkie w rzadkich wersjach a nawet (jak na tamten czas) w wersjach nigdy wcześniej niepublikowanych.
Był to mój pierwszy box z utworami Elvisa Presley’a… Dlatego jego wysłuchanie i zakup, jeśli nie oryginalnej to wspomnianej reedycji, polecam każdemu!

(info: Day By Day/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29