Sir Cliff Richard zaśpiewa w duecie z Elvisem Presley’em!

Wielka gwiazda brytyjskiej muzyki rozrywkowej oddaje hołd królowi rock’n’rolla

CliffCD O tym, że Sir Cliff Richard marzył o zaśpiewaniu w duecie z Elvisem Presley’em wiadomo było od dawna. Co pewien czas w mediach pojawiały się doniesienia o planowanym nagraniu przez niego pojedynczego utworu bądź nawet całego albumu z przebojami króla rock’n’rolla (z wykorzystaniem wokalu Presley’a)… Niestety, jak dotąd (głównie poprzez ciągłe odmowy ze strony spadkobierców po Elvisie) projektu tego nie udało się zrealizować.
Aż do dzisiaj!
75 letni Cliff Richard dopiął swego i na swojej najnowszej płycie zatytułowanej „Just… Fabulous Rock ‘n’ Roll” wykona przebój „Blue Suede Shoes” w duecie ze swoim idolem (pod wpływem muzyki Presley’a Richard zaczął w ogóle śpiewać!).
Album Cliffa Richarda do sprzedaży trafi już w listopadzie br. Na krążku obok duetu z Elvisem usłyszeć będzie można także takie rock’n’rollowe standardy jak „Roll Over Beethoven”, „Great Balls Of Fire” czy „Sweet Little Sixteen”.
Cliff Richard zmierzy się także z przebojem „(Marie’s The Name) His Latest Flame” Elvisa Presley’a.
Cliff Richard będzie trzecim artystą, któremu EPE udzieliło zgody na wykorzystanie wokalu Elvisa Presley’a na swojej płycie. Przed nim w duecie z królem zaśpiewały tylko Susan Boyle i Barbra Streisand.

Elvis Presley & Cliff Richard – „Blue Suede Shoes” (POSŁUCHAJ!)

(info: Elvis Information Network/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29