Meggie Gyllenhaal zagra matkę Elvisa Presleya

Biografia Elvisa Presleya w gwiazdorskiej obsadzie

Wydaje się, że historia Elvisa Presleya doczeka się w końcu godnej ekranizacji. Zdjęcia do filmowej biografii legendarnego króla rock’n’rolla wystartują dopiero za kilkanaście dni w australijskim Queensland lecz już dzisiaj ujawniono nazwisko kolejnej gwiazdy, która dołączyła do jej obsady.

Tą gwiazdą jest Meggie Gyllenhall (na zdjęciu z prawej), aktorka nominowana do Oscara za najlepszą rolę drugoplanową w filmie „Szalone Serce” (2009), zdobywczyni Złotego Globu za rolę w serialu „Uczciwa kobieta”. Olbrzymią popularność przyniosła jej również rola w serialu „Kroniki Times Square” (za udział w tym projekcie została nominowana do Złotego Globu”).
W filmie poświęconym Elvisowi wcieli się w postać ukochanej matki piosenkarza, Gladys Lowe Presley.

Gyllenhall to kolejne tak wielkie i uznane hollywoodzkie nazwisko, które pojawiło się w obsadzie filmu. Warto bowiem dodać, że menedżera Elvisa, Pułkownika Parkera, zagra Tom Hanks. Priscillę Presley młoda australijska aktorka, Olivia DeJonge a w samego Elvisa wcieli się z kolei Austin Butler.
Reżyserem filmu będzie natomiast Baz Luhrmann, którego miłośnicy kina pokochali za takie produkcje jak „Australia”, Wielki Gatsby”, „Romeo i Julia” czy „Moulin Rouge”.

Premiera biografii Elvisa przewidziana jest na październik 2021 roku.

(Info: Filmweb.pl/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29