O „Wszystkich płytach królach”, Elvisie w Polsce i nie tylko…

… w wywiadzie dla Elvis Information Network i Elvis Day By Day

Kilka tygodni temu Kees Mouven z holenderskiego serwisu Elvis Day By Day oraz Nigel Patterson z australijskiego Elvis Information Network – dwóch najważniejszych światowych witryn internetowych poświęconych Presleyowi, wzięli mnie w krzyżowy ogień pytań.

Przygotowane przez nich pytania dotyczyły zarówno napisanych przeze mnie książek jak również historii Elvisa w naszym kraju. Starałem się odpowiadać najlepiej jak potrafiłem.
Zapis rozmowy został zaprezentowany przez oba wspomniane serwisy 1 października br. a jego autorzy określili wywiad mianem „ciekawego” i „intrygującego„.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z treścią tej rozmowy, gorąco zachęcam Was do odwiedzenia stron Elvis Day By Day oraz Elvis Information Network. Mam nadzieję, że nasz wywiad będzie się Wam podobał.

MARIUSZ OGIEGŁO – WYWIAD (ELVIS INFORMATION NETWORK)

MARIUSZ OGIEGŁO – WYWIAD (ELVIS DAY BY DAY)

(Info: Elvis Information Network/Day By Day/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29