Okolicznościowe wydania „Blue Hawaii” i „Pot Luck” na Record Store Day 2017

Popularne albumy Elvisa Presley’a na dorocznej imprezie

BlueHawaii Na tegoroczną edycję zainaugurowanego w 2007 roku Record Store Day (eventu odbywającego się co roku w każdą sobotę kwietnia) niezależne francuskie wydawnictwo VPI Label przygotowało dwa albumy z piosenkami Elvisa Presley’a.
Będą to reedycje longplayów z pierwszej połowy lat sześćdziesiątych. Pierwszy z nich, „Blue Hawaii”, to zapis ścieżki dźwiękowej z jednego z najlepszych filmów z udziałem piosenkarza. Na krążku znalazły się m.in takie przeboje jak „Can’t Help Falling In Love” oraz „Rock A-Hula Baby”. Okolicznościowe wydanie przygotowane na Record Store Day zostanie zrealizowane na niebieskim winylu.
Drugi album, „Pot Luck”, jest zbiorem utworem utworów nagranych w Nashville pomiędzy 1961 a 1962 rokiem. Płytę otwiera doskonała kompozycja „Kiss Me Quick”. Ponadto usłyszeć można tutaj m.in „That’s Someone You’ll Never Forget” oraz „I’m Yours”. Wersja przygotowana na Record Store Day zostanie wydana na żółtym winylu.
Obie płyty tj.”Pot Luck” i „Blue Hawaii” w opisanych powyżej koloryzowanych wersjach nie będą dostępne w ogólnej sprzedaży i dostępne będą jedynie w limitowanym nakładzie tysiąca egzemplarzy każda.

(info: Day By Day/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29