Pianino Elvisa Presley’a wystawione na sprzedaż!

Ulubiony instrument Elvisa Presley’a wystawiony na aukcję!

Whitepiano W dniach od 11-20 sierpnia br. w serwisie aukcyjnym Ebay.com będzie można kupić autentyczne pianino marki Wm.Knabe & Co z 1912 roku, które w latach 1957-1969 stało w Pokoju Muzycznym (Music Room) w Graceland – posiadłości Elvisa Presley’a.
Białe pianino było jednym z ulubionych instrumentów króla rock’n’rolla. Często siadał przy nim i grał dla członków swojej rodziny i przyjaciół.
Jest to ten sam instrument, który uwiecznił na zdjęciach dziennikarz gazety The Commercial Appeal Mid-South Magazine w 1965 przeprowadzając z Elvisem jeden z nielicznych wywiadów w Graceland.
Pianino zostało wystawione na sprzedaż z okazji 40.rocznicy śmierci Elvisa Presley’a a część dochodu z jego sprzedaży ma zostać przekazana na rzecz fundacji Starkey Hearing Fundation, która zapewnia aparaty słuchowe dla dzieci i dorosłych na całym świecie.

PIANINO ELVISA PRESLEY’A – AUKCJA (EBAY.COM)

UWAGA! Już w najbliższą niedzielę premierowy odcinek popularnej audycji „ELVIS SHOW”. Tym razem wydanie specjalne, rocznicowe do którego miałem przyjemność dołożyć przysłowiową „cegiełkę”. Zwiastun dzisiaj przesłał *D.J-Maciek!*. Zapraszam do oglądania i… słuchania audycji! ZWIASTUN „ELVIS SHOW”

(info: Day By Day/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *