„Pieces Of My Life. 40 lat później… ” – rocznicowe wydanie „ELVIS SHOW” ON-LINE!!!

W 40 rocznicę nagrania LP „Today”…

Szklanka pełna whiskeyi jakaś kobieta, której nigdy nie znałem za dobrze. Panie, powiem o rzeczach, które widziałem i robiłem i których najbardziej się wstydzę„…. Te słowa Elvis Presley wyśpiewał w przejmującej balladzie „Pieces Of My Life”, która w roku 1975 weszła w skład jednego z jego ostatnich albumów studyjnych – „TODAY”.

Z okazji wypadającej w tym roku czterdziestej rocznicy nagrania tej płyty a także w związku ze zbliżającą się wielkimi krokami trzydziestą ósmą rocznicą śmierci Elvisa Presley’a (już w najbliższą niedzielę) gorąco zapraszam Was Drodzy Czytelnicy do wysłuchania niezwykłego wydania audycji internetowej „ELVIS SHOW” *D.J.-Maćka!* A w niej… kilkadziesiąt minut wspomnień (zarówno słownych jak i muzycznych) z sesji z marca 1975 roku, chwile wzruszeń, refleksji… i mnóstwo wspaniałej muzyki…
A ponieważ jak powie na koniec audycji *D.J.-Maciek!* „dla Elvisa warto robić dużo – warto robić wszystko” moja radość z faktu iż po raz kolejny mogłem pracować przy powstaniu tego wspaniałego muzycznego projektu jest olbrzymia! Dziękuję!
0000AudycjaTodaymini
„ELVIS SHOW – Pieces Of My Life”

(info: elvispresleyforum.pl/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *