Priscilla Presley dementuje informacje o hologramie Elvisa Presley’a!

Czarne chmury nad przyszłoroczną serią koncertów w Las Vegas!

HologramW udzielonym przed kilkoma dniami wywiadzie dla brytyjskiego magazynu New Musical Express była żona Elvisa Presley’a, Priscilla zdementowała krążące od kilku miesięcy informacje o przyszłorocznej serii koncertów z udziałem hologramu Elvisa. Przyznała ona, że nie słyszała nawet o planach firmy Pulse Evolution i jej CEO Johna Textora. „Nasi partnerzy rozważają różne opcje. Nie sądzę, żeby to było wykorzystanie wizerunku w pełnym zakresie. Jest kilka pomysłów na jego podobiznę. Na razie jednak nie poznałam żadnych konkretnych pomysłów, trzeba wszystko przedyskutować, ale nie jestem do tego przekonana„, stwierdziła Priscilla. „To jest bardzo cenne dziedzictwo, a my musimy je chronić. Mamy zespół ludzi, którzy sprawdzają, co się ukazuje, dlatego jego imię, podobizna i zdjęcia nie mogą być nadużywane. W przeciwnym razie od razu reagujemy i usuwamy wszystko, co łamie przepisy. Możemy ewentualnie rozpocząć współpracę z takimi osobami. Jest wiele rzeczy, z którymi muszę być na bieżąco„, dodała.
Kilka dni po publikacji tego wywiadu w mediach ukazały się informacje o finansowych kłopotach firmy Pulse Evolution…

Z OSTATNIEJ CHWILI!!!
Album „If I Can Dream – Elvis Presley With Royal Philharmonic Orchestra” po raz drugi z rzędu (drugi tydzień)2ndWeekNo1 uplasował się na Pierwszej Pozycji Brytyjskiej Listy Przebojów! Na chwilę obecną król rock’n’rolla wyprzedził w rankingu ilości Numerów 1 umieszczonych na Brytyjskim Oficjalnym Zestawieniu przez solowych wokalistów/wokalistki m.in Madonnę oraz grupę The Beatles!

(info: Elvis Matters/Zet Gold/Official Albums Chart/Mariusz Ogiegło)

One Comment

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29