„Private Presley” – specjalne wydania płyt Elvisa z okazji Festiwalu w Bad Nauheim!

Wyjątkowa niespodzianka dla gości Europejskiego Festiwalu Elvisa Presley’a

PrivatePresleyZ okazji kolejnej edycji Europejskiego Festiwalu Elvisa Presley’a odbywającego się w Bad Nauheim w Niemczech została wydana specjalna, okolicznościowa płyta „Private Presley”. Album ukazał się pod szyldem wytwórni Jukebox Legends i dostępny jest w dwóch wersjach – CD (okładka z prawej strony) oraz winylowego krążka (okładka z lewej strony).
Na płycie usłyszeć będzie można utwory zarejestrowane (oczywiście, mowa o nagraniach domowych z lat 1958-1959) przez legendarnego artystę podczas pobytu w Bad Nauheim (mieszkał w tym miasteczku podczas odbywania służby wojskowej) a także kilka jego przebojów nagranych w Nashville po przejściu do cywila.
Album „Private Presley” będzie nie tylko miłą niespodzianką dla odwiedzających festiwal ale także gratką dla kolekcjonerów płyt króla rock’n’rolla.

EdPoland UWAGA! Pisząc o festiwalu nie mogę pominąć informacji „z naszego podwórka”. Przed kilkoma godzinami Marcin Życzyński poinformował oficjalnym profilu Elvis Festival. 40th Anniversary, że Ed Bonja, fotograf Presley’a, przyleciał bezpiecznie do Polski.
Już jutro wieczorem w Rzeszowie Ed Bonja zaprezentuje kolekcję swoich najlepszych i najciekawszych zdjęć Elvisa Presley’a wykonanych pomiędzy 1970 a 1975 rokiem a w trakcie zamkniętego spotkania z fanami artysty opowie o swoje współpracy z legendą amerykańskiej sceny muzycznej
W imieniu swoim i wszystkich Czytelników – witamy serdecznie w Polsce i życzymy wielu miłych chwil w naszym kraju!

(info: Day By Day/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29