„Randez Vous 18.10 z Elvisem Presleyem”, czyli…

… jak polscy fani będą obchodzić 89.urodziny króla rock’n’rolla

Gdyby żył, w poniedziałek 8 stycznia, skończyłby osiemdziesiąt dziewięć lat. Elvis Presley – legenda amerykańskiej sceny muzycznej, aktor i niezapomniany król rock’n’rolla.

Już za kilka dni minie kolejna rocznica urodzin, którą jak każdego roku, fani z całego świata będą celebrować uczestnicząc w różnego rodzaju okolicznościowych wydarzeniach.

Centralne uroczystości odbędą się jak zawsze w Memphis, na terenie posiadłości piosenkarza, Graceland. Mniejsze natomiast niemal w każdym kraju. Również w Polsce.

Dokładnie w dniu urodzin, tj. 8 stycznia, w poznańskiej Starej Prochowni zostanie zorganizowany koncert „Randez Vous 18.10 z Elvisem Presleyem”, na którym będzie można usłyszeć największe przeboje króla w interpretacji takich artystów jak Sławomir Jaślar, Maciej Piotr czy Trio Jakuba.

Rozpoczynający się punktualnie o godzinie 18:00 koncert upłynie więc przy dźwiękach takich piosenek jak „Love Me Tender”, „Can’t Help Falling In Love”, „Kiss Me Quick” czy „It Hurts Me”, o których opowiadać będzie Tadeusz Głowacki.

Wstęp na koncert jest darmowy a swoją obecność można potwierdzać na stronie wydarzenia na Facebooku.

Urodziny swojego idola obchodzić będą również członkowie krakowskiego fanklubu „Elvis w Krakowie”. Spotkanie fanów zaplanowano na sobotę, 13 stycznia, choć jak informują w mediach społecznościowych organizatorzy wydarzenia, ilość rezerwacji została już wyczerpana.

(Info: Jeżyckie Centrum Kultury/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29