Redaktor naczelny Elvis Presley Forum o swojej pasji w radiu RMF FM!

Pomysłodawca kultowej audycji „Elvis Show” opowiada o swojej pasji

DJ&ME Podczas sobotniego spotkania w Rzeszowie, prezentując swoje Elvis Presley Forum powiedział: „ta audycja („Elvis Show”, przyp.autor) dalej będzie się toczyć. To także współpraca z człowiekiem, którego dzisiaj tutaj nie ma – Mariusz Ogiegło – WADOWICE! To jest przyszłość. To jest przyszłość. Chłopak się pojawił się na moim forum, chłopak na którego postawiłem i uwierzyłem bo zobaczyłem, że ma bakcyla, że ma to coś co może zaowocować czymś wielkim. I taki jest. Bo chłopak rośnie w oczach. Książka, spotkania, prasa, wywiady. No i nie ukrywam, że jestem dumny, że wyszedł z naszego środowiska – naszego forum„.
*D.J.-Maciek!* – ilekroć słucham tych Twoich słów zatyka mnie ze wzruszenia. Cieszę się, że Cię nie zawiodłem ale pamiętaj – gdyby nie Ty nie osiągnąłbym tego wszystkiego. Gdyby nie Twoje zdanie, które wyryło się w mojej pamięci na zawsze – „pisz bo to co robisz jest dobre” nie byłoby mnie tutaj.
Ale to wszystko tytułem wstępu. Przed kilkoma tygodniami *D.J.-Maciek!*, a właściwie Maciej Nowakowski, gościł w studiu rozgłośni radiowej RMF FM. W udzielonym wywiadzie opowiadał o swojej kolekcji, Elvisie Presley’u a także o prowadzonym przez siebie forum internetowym oraz kultowej audycji internetowej.
Fragmenty tej rozmowy można znaleźć na oficjalnej stronie radia w artykule zatytułowanym „Jak wygląda jedna z największych kolekcji nagrań Elvisa w Polsce?”.
Gorąco polecam lekturę i zachęcam do słuchania!

*D.J.-MACIEK!* WYWIAD DLA RMF FM

(info: Elvis Presley Forum.pl/RMF FM/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *