Szczęśliwego Nowego 2021 Roku!

Oby był lepszy…

Drodzy Czytelnicy, fani Elvisa i przyjaciele…
Do końca 2020 roku pozostało jeszcze kilka godzin. Korzystając więc z tego miejsca, naszego bloga, chciałbym Wam wszystkim życzyć by ten nadchodzący Nowy Rok był zwyczajnie lepszy od tego, który właśnie się kończy. Byśmy wszyscy mogli nareszcie spotkać się nie tylko w wirtualnej rzeczywistości lecz realnie. Byśmy nie musieli więcej martwić o swoją przyszłość, zdrowie i życie. Byśmy po prostu mogli ŻYĆ!

Żyć, planować i marzyć… Tradycją już stało się, że w tym ostatnim poście zamieszczałem podsumowanie mijających miesięcy i snułem plany na kolejny rok. Dzisiaj tego nie zrobię. Pandemiczna rzeczywistość od wielu miesięcy weryfikuje nasze marzenia i plany. Dlatego cieszę, że dotrwaliśmy wszyscy (i wszyscy mam nadzieję w dobrym zdrowiu) do dzisiejszego dnia. Dziękuję Wam za to, że byliście podczas akcji „Kwarantanna z Elvisem” organizowanej na Facebooku wiosną tego roku i za to, że wspieraliście i docenialiście mój nowy książkowy projekt – „Elvis. Wszystkie płyty króla”.
Rok 2021 to dziesięć lat funkcjonowania bloga „ELVIS: Promised Land”. Czy w związku z tą rocznicą wydarzy się coś szczególnego? Chciałbym jednak ostatnie tygodnie, miesiące nauczyły mnie by nie planować i nie wybiegać zbyt daleko w przyszłość.

A tymczasem życzę Wam miłego wieczoru sylwestrowego (jeśli nie musicie lub macie taką możliwość – zostańcie w domu. To tylko jeden Sylwester, który spędzimy przed telewizorem a nasza postawa – nie rządowe zakazy i nakazy –  naprawdę może odmienić naszą niedaleką przyszłość) i wszystkiego najpiękniejszego w Nowym Roku.

Do siego roku!
Mariusz Ogiegło

 

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29