TCB Band w Polsce – oficjalna zapowiedź wideo styczniowego koncertu

Muzycy Elvisa Presley’a na pierwszym i jedynym show w Polsce!

TCBTrailer Za niemal równy miesiąc w warszawskim Teatrze Palladium wystąpi po raz pierwszy w Polsce legendarna grupa TCB Band. Zespół złożony z dawnych muzyków Elvisa Presley’a wystąpi w naszym kraju 15 stycznia 2018.
Wczoraj w godzinach wieczornych prezes Stowarzyszenia Elvis Lives, Marcin Życzyński, zaprezentował oficjalny materiał wideo promujący to wyjątkowe wydarzenie. Twórcą klipu promocyjnego jest Adam Kliś.
Wraz z materiałem wideo została uruchomiona specjalna strona internetowa na której fani znajdą wszelkie niezbędne informacje dotyczące styczniowego koncertu (w tym także wspomniane wideo).
Strona dostępna jest pod adresem: www.elvisband.pl
Jednocześnie przypominam, że także na naszym blogu znajduje się specjalna zakładka, „TCB W POLSCE”, poświęcona występowi legendarnej grupy, w której można znaleźć ciekawe multimedia, zapoznać się z informacjami na temat zaproszonych gości a także dowiedzieć się gdzie i w jakiej cenie można nabyć bilety.

(info: Elvis Lives/Mariusz Ogiegło)

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29