„That’s The Way It Is”, czyli zapowiedzi z katalogu FTD

Setki zdjęć i niepublikowany materiał audio

Z początkiem 2020 roku do sprzedaży trafić ma najnowszy produkt z katalogu FTD. Projekt dedykowany będzie pierwszemu filmowi dokumentalnemu z udziałem Elvisa, „That’s The Way It Is”.

Według wstępnych zapowiedzi na nowe wydawnictwo złożą się zarówno pokaźnych rozmiarów książka jak i płyty CD.

Książka zostanie zrealizowana w formacie 12×12 cali i będzie liczyć ponad czterysta stron. Wewnątrz oprócz znakomitego tekstu pióra Davida Englisha i Paula Granlunda znajdzie się także dwa tysiące (!) zdjęć! Większość z nich nigdy wcześniej nie była nigdzie publikowana (wszystkie pochodzą z oryginalnych negatywów i klisz).

Oprócz fotografii odsłaniających kulisy powstawania filmu (zdjęć z prób, koncertów, etc) na kartach książki fani znajdą także skany dokumentów z archiwum RCA.

Ponadto w skład zestawu wchodzić bedą trzy płyty CD. Ich zawartość jest wciąż jeszcze owiana tajemnicą niemniej wiadomo, że znajdzie się na nich niepublikowany dotąd materiał.

Warto nadmienić, że w bardzo zbliżonej formie FTD zrealizuje za kilka tygodni zestaw „The Making Of Viva Las Vegas”.

Wydawnictwo to, podobnie jak opisane wyżej „That’s The Way It Is”, składać będzie się z czerystustronicowej książki odsłaniającej kulisy powstawania jednego z najpopularniejszych filmów z udziałem Elvisa (książkę wypełnią zdjęcia, skany dokumentów a nawet przedruk oryginalnego scenariusza) oraz trzech płyt CD wypełnionych muzyką z filmu (i nie tylko).

(Info: Day By Day/Mariusz Ogiegło)

One Comment

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: array_push() expects parameter 1 to be array, null given in /home/elvispro/domains/elvispromisedland.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-auto-translate-free/classes/class-wp-translatorea-connector.php on line 29